O mně

Zde najdete o mně pár informací :
Jmenuji se Tomáš Olmr (1993),pracuji jako osobní fitness trenér od roku 2016.

K fitness mě přivedla náhoda nebo snad osud?
Fitness svět jsem zaregistroval poprvé ve svých 15 letech a navštívil jsem několikrát posilovnu ve škole. Od malička jsem hrál fotbal a v pozdějších letech mě zaujala atletika a především běh na středních a delších tratích a načuchnul jsem,také k florbalu (ze zdravotního hlediska je to strašný sport,proč klidně vám to napíšu)
Koncem střední školy jsem začal navštěvovat posilovnu zhruba 2x týdně.

Perlička: Do posilovny jsem chodil do takové větší garáže a jelikož byla blízko věznice , posilovnu navštěvovali často bachaři z místní věznice,co vám budu povídat většinou chlapi jako hory přes 100 kg a cvičili pořad jen bench,cviky na biceps,triceps a ramena.V posilovně jsem byl často sám, a když se tam objevil někdo z bachařů, docela často jsem je jistil na benchy a dopomáhal jim. No nevím,co bych tam s tím dělal,když tam měli většinou přes 120 kg. 😀

Pak jsem dostal zhruba ve svých 22 letech nabídku, pracovat jako fitness instruktor v Park Holiday Benicích u Prahy, postupně jsem se vzdělával čerpal jsem nejdříve od místních trenéru a poté semináře a kurzy. Neskutečně mě to bavilo a baví do teď. Postupně jsem se tu prostřídal na pozicích šéf trenér fitness, sportovní manager firemních akcí , osobní trenér ad. Moje práce mě naplňuje,když slyšíte:

Tomáši 🙂 teď jsme s manželem sekali dříví na zimu a záda mě vůbec nebolela , jako v minulosti — Tak asi něco dělám dobře !

Já říkám: Každý si musí vzít od každého to nejlepší a z toho nejhoršího se poučit.

Postupně jsem se vypracoval a začal dělat osobní tréninky a skupinové lekce. Začal jsem se specializovat. Zaujala mě vývojová kineziologie (,,učiteli´´ se mi stali prof. Vojta, P. Kolář a především Vašek Rázl , Robert Chott )

Čím víc jsem stárnul tím víc se fitness stalo součástí mého života.

Od roku 2019 vedu provoz fitness v Parku Holiday Benice, od roku 2019 šéftrenér fitness Parku Holiday Benice. Od roku 2021 se  opět plně zaměřuji na skupinové lekce a osobní tréninky. 

Myslím si o sobě, že jsem velice ambiciózní ,hlavně mám chuť ze sebou pracovat. Jsem pedant, což beru ,ale jako kladnou vlastnost. Vyzdvihnul bych, také vysokou empatii k lidem. Jinak jsem, ale veselý, flegmatik a introvert i extrovert , který rád rozdá úsměv druhým.

Moje cíle:

Sladil jsem práci a zábavu a určitý smysl života
Chci být užitečný lidem a snažit se jim pomoct (zdravotně, fyzicky a psychicky)
Chci trénovat v nějakém větším sportovním klubu či si založit vlastní školu , či se podílet na výchově nadějného sportovce
Moje motto:

Hlava-ruce-nohy-srdce (Mysl spoj vždy s rukama a nohama, cvič srdcem a pro srdce )

Jestli jste se pročetli, až sem nebojte se mi ozvat jednak s radou či zkusit nějaký trénink !!!

Fitness trenér Tomáš Olmr Fitness trenér Tomáš Olmr Fitness trenér Tomáš Olmr

Fitness trenér Tomáš Olmr  

r