Tréninky

Neplaťte a necvičte neustále pořád jen tréninkové jednotky beze smyslu, zaplaťte si cíle. Trénujte se smyslem a zvolte si cíl (jako si volíš každý rok své předsevzetí, zvol si cíl a splň ho)
Osobní trenér Uhřiněves
Např.

Chci chodit pravidelně celé 3 měsíce a dostat se do formy, zpevnit tělo.
Chci chodit pravidelně celý rok a zhubnout 15 kg.
Chci se naučit správně cvičit .
Mám problémy např. s kolenem, zády ad.

Změňte svůj postoj ke cvičení. Změňte své patologické návyky. Zvolte si priority: 

Co je důležitější hýbat se nebo správně hýbat?
Cvičím ,proto abych měl svaly , ale přitom mě trápí každý druhý den bolest zad

Cvičte,proto s rozumem !!!

Kdo jsou moji klienti : Lidé s vadnými stereotypní návyky, lidé před a po operaci kyčle či kolena, kteří prošli fyzioterapeutickou péči a potřebují postrehabilitační tréninky,lidé z kanceláře s bolestí zad, obézní lidé a mnoho dalších.

Druhy tréninků:

Cena se liší podle parametrů ( aktuální obsazenost trenéra, délka spolupráce,místo,čas,počet tréninků za týden,cílů).

 

Ceny jsou smluvní vždy záleží na dohodě .

Jednotlivec:

Cena od 650 Kč /60 minut ( liší se od délky  spolupráce,místa,času ,počtu tréninků za týden, cílů) + se připlácí případné vstupné pro trenéra do fitness střediska

trenér Praha - Východ

Nebo možnost zaplatit si cílené období: např.  2 měsíce / 2x týdně (16 tréninků) / 6500 kč (toto je uvedený příklad, ceny se liší podle parametrů) = Období na míru

 

Skupina (2 lidi) :

Cena od  880 kč /60 minut  = platí každý 1/2 výsledné ceny

( liší se od délky  spolupráce,místa,času ,počtu tréninků za týden) + se připlácí případné vstupné pro trenéra do fitness střediska

2 osoby

 

Tréninky v  Fit-Pro Říčany ad.

Trenér Říčany,Osobní trenér Říčany, Klub Praha,Říčany

Fitness tréninky Říčany u Praghy , Praha   Fitness tréninky Říčany u Prahy , Prahaf
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

19 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jirka K.
Jirka K.
6 let před

Na to jak je mladý, je opravdu vynikající, trénoval jsem s nim v Parku holiday, než jsem se přestěhoval mimo Prahu.

Jana Pokorná
Jana Pokorná
6 let před

S Tomášem jsem byla velice spokojena ukázal mi, jak cvičit úplně jinak se smyslem.

Honza T.
Honza T.
6 let před

Vyzkoušel jsem asi 3 trenéry, Tomáš mi vyhovoval nejvíce. Nezaměřuje se jen na svaly jako ostatní, ale na principy jak má tělo správně fungovat,co se má opřít,co se automaticky zpevní a zapojí. Měl jsem problémy se zády naučil mě správně dýchat a zpevnili jsme svalový korzet a vše je super.
Díky

Ingrid Kuznik
Ingrid Kuznik
5 let před

Tomáš mi opravdu moc pomohl..bolely mě záda a kyčle. Měla jsem špatný styl běhu. Jeho rady a cvičení dávají smysl. A pomáhají!

Vlaďka Lipovská
Vlaďka Lipovská
5 let před

S Tomášem jsem začala cvičit po úrazu s jasným cílem - dostat se opět do formy aktivního sportovce. Potřebovala jsem individuální přístup s jasným cílem a zaměřením. Cvičíme společně již skoro rok a já již téměř plnohodnotně sportuji bez ohledu na úraz. Nejsem příznivcem skupinových lekcí, chci mít při cvičení jistotu, že cvik dělám tak, aby byl pro mne přínosný a nikoli aby mi "ubližoval" špatným provedením. To vše mi cvičení s Tomášem dává. Při mém časovém vytížení je tento způsob pravidelných tréninků ideální. Tomáš je flexibilní a velmi vstřícný. Sem-tam se stane, že se "zamyslí" a nepočítá a pak… Číst vice »

Jaroslav Lauda
Jaroslav Lauda
5 let před

První hodinu jsem s ním měl diagnostiku těla(pozoroval jak chodím,stojím, ležím hraji tenis), druhou hodinu mi ukazal jak cvičit v posilovně ty samé cviky jinak.
Např. Na kole mě jinak posadil atd.
Za měsíc jsem pozoroval změny po tenise, dříve bolest zad, dnes už jen únava ? stačily 2 hodiny a občasné konzultace. Děkuji mnohokrát

Michal Szt.
Michal Szt.
3 let před

S Tomášem jsem začal cvičit před rokem - „na stará kolena“ těsně na prahu čtyřicítky, po čtvrtstoletí nesportování a sezení v kanceláři. Od cvičení jsem očekával zejména pravidelný pohyb a srovnání přihrblých zad, což se podařilo více než dobře - začal jsem doma narážet hlavou do futer nízkých dveří, kterými jsem dříve prošel s rezervou. Po půl roce cvičení jsem byl schopen začít po mnoha letech jezdit na kole, což se dříve neobešlo bez bolestí zad. A ačkoli prvoplánovým smyslem cvičení nebylo nabrání fyzické síly, i v tomto byla poznat změna, když jsem teď po roce stěhoval trezor na který… Číst vice »

Pavlína
Pavlína
3 let před

S Tomášem mě cvičení baví a to hlavně z důvodu, že jeho trèninky nejsou monotóní a jsou kvalitní. Takže nemusíte mít obavy, že vyhodíte peníze, naopak jsou to mé nejlepší investice do sebe samè. Naučil mě jak správně cvičit, aby to dávalo všechno smysl. Netlačí na Vás s těžkými trèninky, ale dokáže Vás povzbudit pří náročnèm cviku, takže vše je uzpůsobeno Vám a co zvládnete. Pracuje individuálně. Tzv. nejste přetrénovaní a jedete plynule dál a přitom vidíte a cítíte výsledky. Má s Vámi trpělivost 🙂, je sympatický, spolehlivý a dokáže Vás podržet, dohodnout se sním není problém, je flexibilní. A… Číst vice »

Lenka Pribyslavska
Lenka Pribyslavska
3 let před

S Tomasem trenuju pravidelne, uz temer rok. Velke bolesti zad, zejmena v casti beder, po cviceni zmizely. Tomas se se mnou zameruje na cviceni core (hluboke vnitrni svaly) coz mi pomaha ke spravnemu drzeni tela. Hodiny jsou prijemne, profesionalne vedene, vzdy se prizpusobi aktualnimu stavu a potrebam.

Dana Š
Dana Š
2 let před

Mohu Tomáše vysoce doporučit, i přes mé zdravotní problémy byl vždy vstřícný, férový, přemýšlel, jak dělat adekvátně tréninky, hledal cesty a adaptoval se. Nikdy jsem si nic nenátahla, že bych se nezvedla ráno z postele nebo nemohla druhý den fungovat.
Má po ruce rady nejen k fyzickému tréninku, ale i ke výživě, normálnímu fungování a spoustě dalších věcí, které k tomu patří.

Martin Dostál
Martin Dostál
2 let před

S Tomášem jsem začal cvičit v době kdy jsem byl po zranění ramene a z mého sedavého zaměstnání mě bolely záda. Záda mě přestali bolet po pár lekcích a teď po půl roce mám ramena silnější a jistější než kdy předtím. Osobní lekce i kruhové tréninky má skvěle nastavené na správné fungování pohybového aparátu a můžu říct že na sobě cítím velký posun. Na kruháčích si každý zvolí obtížnost podle sebe a Tomáš celou dobu dohlíží na správné provedení cviků.

Petra Šebestová
Petra Šebestová
1 rok před

S Tomášem jsem velmi spokojená.Kvalitní trenér.Chodim na kruhový trénink i na trénink v posilovně, a výsledky jsou brzy vidět ☺️Velmi dbá na to, aby cvik byl proveden tak, jak se má.Bolesti zad jsou pryč 👍

trackback

[…] Tréninky […]

Jakub Janeček
Jakub Janeček
3 měsíců před

S Tomášem pravidelně cvičím už 1,5 roku, abych bojoval s následky sedavého zaměstnání a chronickými bolestmi způsobenými prací u počítače. Jsem s ním velmi spokojen, protože tréninky se neopakují a pokaždé v sobě naleznu nějaký sval, který jsem ještě neznal 😉 Z tréninků odcházím uvolněný a postupňe získávám větší a větší sílu. Všem doporučuji!

Michal
Michal
3 měsíců před

S Tomasem chodím do posilovny přes rok. Přestaly mě bolet záda. Spokojenost.

Ota Dvorský
Ota Dvorský
3 měsíců před

Začal jsem cvičit s Tomášem na začátku mé posilovací cesty.. Skvělá kounikace zaručena. Vždy u cvičení poradí když potřebuješ. Kruhové tréninky jsou skvěle zkoordinované, kdyžtak si i můžes vybrat těžší / lehčí obtížnost cviků, jak potřebuješ. Obecně výborné tréninky a zábava!! Doporučuji!

Jana
Jana
3 měsíců před

S Tomášem cvičím asi rok a půl a jsem velmi spokojená. Tomáš má široké znalosti a jeho tréninky mají fyzioterapeutický přesah. Každý trénink je navíc individuální, nastavený podle aktuálních potřeb. Moc doporučuji!

19
0
Would love your thoughts, please comment.x